Mühendislik Çözümleri

Gelişen teknoloji ve dinamik iş dünyasında, en iyi mühendislik çözümlerine sahip olmak, başarı ve sürdürülebilirlik açısından kritik bir faktördür. Biz, bu noktada size değer katmak, sorunları çözmek ve projelerinizi en üst düzeyde optimize etmek için buradayız.Projelerinizin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve uygulanması için profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, karmaşık projelerinizi başarıyla yönetirken, maliyet etkin ve zamanında çözümler sunmaktadır.

25+

Proje Yönetimi

1000+

Mutlu kullanıcı

Yazılım Teknolojileri

İhtiyaçlarınıza özel yazılım çözümleri ile iş süreçlerinizi daha da optimize ediyoruz. Uzaktan izleme sistemleri, iş süreçlerinizi daha akıllı, verimli ve etkili hale getirmenin önemli bir yolu haline geldi. Biz, yazılım teknolojilerinde uzmanlaşmış bir ekip olarak, uzaktan izleme sistemleri konusundaki ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.Toplanan verileri anlamak ve değerlendirmek, işletmeniz için kritik bir avantaj sağlar. Veri analizi ve raporlama çözümlerimizle, bilgiye dayalı kararlar alabilir, geleceği öngörebilirsiniz.

1000+

Mobil cihaz

1000+

Mutlu kullanıcı

Güneş Enerjisi Santrali Kurulum

DURANKA, güneş enerjisi teknolojisindeki en son gelişmeleri takip eder ve en yenilikçi çözümleri müşterilerimize sunar.

 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş anahtar teslim projeler sunuyoruz. Projelerimiz, mükemmel performans, düşük bakım maliyetleri ve uzun ömürlü kullanım sunarak müşterilerimize güvenilir bir enerji kaynağı sağlar.

17+

Güneş Enerjisi Santrali

1000+

Mutlu kullanıcı

Güneş Enerjisi Hibe Desteği

Güneş enerjisi teşvikleri temelde 5 farklı kurum tarafından verilir.TKDK ve KKYDP teşviklerin mali kaynağı, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla oluşturulan IPARD Programı Fonudur.Hibe ve destekelr haricinde, GES ve diğer yenilenebilir enerji yatırımlarınız için bankalardan GES kredisi de alabilirsiniz. 

Girişiminizi projelendirip hibe desteklerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Proje yazımı ve santral kurulumu konularında hizmet vermekteyiz.

6+

Proje hazırlandı

9 Milyon TL +

Hibe kullanıldı

Güneş Paneli Temizleme

Güneş panellerin temizliği deiyonize saf su yada uygun kimyasallar kullanılarak yapılmalıdır. Solar panel yıkanması için üretilen özel kimyasallar iz bırakmamanın yanında, kuş pislikleri gibi zor temizlenen kirlerin, kolay çözünmesini de sağlar. Fırça yerine kullanılan gözenekli pedler yeteri kadar su ile yıkanmaması durumunda yada, rüzgarlı havada pulvarize olmuş su ile yıkanırsa, zamanla panelin değerli yüzeyinde çizikler meydana getirebilir.

12000+

Panel temizlendi

30MW

Tasarruf sağlandı

İş Sağlığı ve Güvenliği

İşyerlerinde sağlık ve güvenlik, sadece bir zorunluluk olmanın ötesinde, aynı zamanda bir etik sorumluluktur. Çalışanlarımızın güvende olması, iş performansını artırmakla kalmaz, aynı zamanda kurumsal itibarımıza olumlu bir katkıda bulunur. İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizle, iş yerinizdeki potansiyel riskleri minimize ediyor ve çalışanlarınıza daha güvenli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Çünkü biz, sadece işinizi korumakla kalmayıp, aynı zamanda insanlarınızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan bir iş ortağıyız.

3+

Güneş Enerjisi Santrali

1000+

Mutlu kullanıcı

Kamera Sistemleri - CCTV

Güvenlik en küçük evlerden en büyük binalara kadar hassasiyet taşıyan bir konudur. Mal güvenliğinin ve hatta can güvenliğinin korunması için teknolojinin kullanılması, oluşabilecek zararların önüne büyük ölçüde geçmektedir. Kameralar bütün tehlikeleri uzaklaştıramasa da, zanlıların yakalanmasında büyük rol oynamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ile maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz.

140+

Kamera kurulumu

140+

Mobil uygulama kullanıcısı